Lista uczestników
III Bieg Wadowicki II Mistrzostwa Wadowic w Nordic Walking Bieg dzieci i młodzieży

Zgłoszonych : 70
Opłaconych : 57

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
Baruch Henryka K50 Dąbrowa Nordic Team pol Dąbrowa Górnicza nie
Baruch Włodzimierz M50 Dąbrowa Nordic Team pol Dąbrowa Górnicza nie
Białas Klaudia K16 pol Orzesze nie
Brożonowicz Anna K16 pol Mielec nie
Chamielec Bogusław M50 A Emeryt Biega pol Lubin nie
Chmiel Beata K40 Nordic Scyzoryki pol Bilcza nie
Chramiec Alina K40 pol Ciche nie
Cichoń Jadwiga M50 Sowiarnia pol Zator nie
Cieciak Jolanta K50 pol Wadowice tak
Cyrus Bogdan M40 pol Strzebiń nie
Dąbrowska Monika K40 pol Chocznia tak
Danielak Marta K16 pol Żywiec nie
Gembala Violetta K50 1965 pol Bełk nie
Gembala Eugeniusz M50 1961 pol Bełk nie
Gieroszka Agnieszka K16 pol Katowice nie
Habrzyk Natalia K16 Biegnę bo mąż mnie uprosił! pol Wadowice tak
Hałat Justyna K40 pol Kęty nie
Janiczak Elżbieta K16 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Jarguz Joanna K50 i tyle nas widzieli pol Zakopane nie
Jerzycka Ewa K16 pol Wadowice tak
Jonderko Grzegorz M40 Włóczykije Skoczów pol Rybnik nie
Jonderko Julia M40 Włóczykije Skoczów pol Rybnik nie
Kaczynska Monika K16 SOWIARNIA pol Tomice tak
Kamieniarz Dorota K40 pol Chrzanów ul.Chmielna 26 B nie
Klaczak Renata K16 pol Klecza Górna tak
Kowalczyk Tadeusz M50 pol Kraków nie
Kowalczyk Joanna K40 pol Kraków nie
Kucharzyk Łukasz M16 Zabierzów Biega pol Kraków nie
Kurnik JOANNA K40 SOWIARNIA pol Tomice tak
Leśniak Magdalena K40 Sowiarnia pol Zator nie
Lipniacka Jolanta K40 Zabierzów Biega pol Pisary nie
Liskiewicz Piotr M40 pol Radziszów nie
Madyda Piotr M40 pol Wadowice tak
Majkowska Kochan Iwona K40 BABIE LATO pol Wadowice tak
masłowska małgorzata K50 sowiarnia pol tomice tak
Matuszek Jacek M40 pol Dabrowa nie
Mielcarek Leszek M50 pol Bytom nie
Mleczko Hanna K50 Ide bo Paweł mi kazał:) pol Wadowice tak
Mróz Michał M16 Zabierzów Biega pol Tarnów nie
Młocek Krystyna K40 pol Rzyki tak
MŁOCEK IGNACY M50 pol RZYKI tak
Ogiegło Agnieszka K16 LGD "Wadoviana" pol Woźniki tak
Olejczyk Renata M50 pol Zator nie
Ordzowiały Piotr M50 - pol Osielec nie
Paleczna Joanna K40 KRISU pol Żywiec nie
Pawelczyk Anna K40 piguły pol Mysłowice nie
Paździora Mariusz M40 pol Wadowice tak
Pęgiel Monika K16 pol Bolesław nie
Porębska Wioletta K40 pol Marcówka nie
Przybyło Lucyna K50 pol Kraków nie
Pławny Krystyna K50 pol Sucha Beskidzka nie
Rosenstrauch Monika K40 Sowiarnia pol Wadowice tak
RYSZKOWSKA MAŁGORZATA K50 pol CIESZYN nie
Sala Andrzej M50 Nordic Walking Team Kojszówka pol Juszczyn nie
Sitko Stanisław M50 pol Branice nie
Starowicz Katarzyna K16 piguły pol Chrzanów nie
Stawiarska Marta K50 i tyle nas widzieli pol Zakopane nie
Stelmach Zbigniew M50 Nordic Oświęcim pol Oświęcim nie
Stotko Barbara K16 pol Tokarnia nie
Struzik Anna K50 pol Kraków nie
SUDOŁ IRENA K50 pol SKOCZÓW nie
Tłomak Katarzyna M40 Sowiarnia pol Tomice tak
wąsik magdalena K16 pol nowe brzesko nie
Wątroba Agnieszka K40 Nordic Luz pol Libiąż nie
Wilczak Małgorzata M50 pol Libiąż nie
Wojtan Michał M16 Kijowa Drużyna pol Katowice nie
Wyrobiec Katarzyna K50 Sowiarnia pol Zator nie
Żuchowicz Elzbieta M50 DABROWA NORDIC TEAM pol Dabrowa Gornicza nie
Zyznawska - Sitko Stanisława K50 pol Branice nie
Łyczak Jolanta K50 pol Sosnowiec nie
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy
MiniBoom APGsoft - Nowoczesne aplikacje WWW
Patroni medialni

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)