Lista uczestników
III Bieg Wadowicki II Mistrzostwa Wadowic w Nordic Walking Bieg dzieci i młodzieży

Zgłoszonych : 77
Opłaconych : 65

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
aaa aaa K1 pol aaa nie
Banaszak Hanna M1 2008 pol Trzebinia nie
Bogacz Paweł M2 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
Bogacz Łukasz M4 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
Bożek Jakub M2 pol Brzostek nie
Bożek Marcin M1 pol Brzostek nie
Bugiel Gabriela M1 pol Brzeźnica tak
Chramiec Dawid M3 pol Ciche nie
Ciepły Julita K1 pol Wadowice tak
Ciuła Piotr M1 Night Runners pol Kraków nie
Daniec Amelia K1 pol Wadowice tak
dsadasd sadsad M1 pol asadas nie
Dzierżawski Tymoteusz M3 pol Kraków nie
Dzierżawski Stanisław M2 pol Kraków nie
Ekiert Julia K4 pol Andrychów tak
Ekiert Natalia K2 pol Andrychów tak
Fiałek Zuzanna K2 pol Wadowice tak
Fujak Emilia K1 pol Wadowice tak
Gąsienica-Roj Marcelina M3 i tyle nas widzieli pol Zakopane nie
Gieroszka Michał M1 pol Katowice nie
Góra Bartosz M4 ZSP nr3 pol Wadowice tak
Grabania Maksymilian M3 pol Chrzanów nie
Grajny Karolina K4 pol Wadowice tak
Grajny Gabriel M2 pol Wadowice tak
Gurdek Anna K2 pol Wadowice tak
Guzdek Julia K4 pol Wadowice tak
Guzdek Filip M4 ZSP nr 1 Wadowice pol Wadowice tak
Hydzik Piotr M2 pol Wadowice nie
Jamróz Jakub M1 pol Wadowice tak
Jarosz beata M20 1990 pol kraków nie
John Dawid M20 Tri Division pol Zabrze nie
Kądziołka Aleksandra K1 pol Jadowniki nie
Kądziołka Paulina K1 pol Jadowniki nie
Kobylański Marcel M1 don't give up pol Bachowice tak
Kolanko Łucja K2 pol Żywiec nie
Kolanko Laura K3 pol Żywiec nie
Korzeniowski Antoni M1 pol Wadowice tak
Kotlińska Martyna K4 pol Cianowice nie
Kowal Kinga K4 Olkuszbiega.pl pol Olkusz nie
Kozieł Maria K2 pol Brzeźnica tak
Kubic Tomasz M30 1983 pol Rudnik nie
Kurek Szymon M4 pol Tychy nie
Kurek Dawid M2 Schöck/40-latek Tychy pol Tychy nie
Kurek Michał M2 sp 4 pol Wadowice tak
Makuch Amadeusz M1 pol Radocza tak
Mizerska katarzyna K2 pol POZNAŃ nie
Moskała Mikolaj M1 pol Stanisław Dolny tak
Moskała Mikołaj M1 pol Dolny tak
Nowotny Robert M4 pol Bochnia nie
Nowotny Jakub M1 pol Bochnia nie
Palmirski Bartosz M1 Rok pol Wadowice tak
PAMUŁA ADAM M3 DREAM TEAM pol Kraków nie
pasternak paulina K2 pol wadowice tak
Paździora Ania K2 pol Wadowice tak
Pindel Filip M1 pol Ryczów tak
Pyka Małgorzata K1 pol Wadowice tak
Romanowska Lena M1 pol Wadowice tak
Romanowski Eryk M1 pol Wadowice tak
Sabuda Bartosz M3 pol Chocznia tak
Sałata Sara K1 pol Hecznarowice nie
Sałata Dominik M1 pol Hecznarowice nie
Siedmina Szymon M2 pol Dankowice nie
Skowron Jakub M2 pol WAdowice nie
ŚLADOWSKI Konrad M1 pol Radziszów nie
ŚLADOWSKI Łukasz M1 pol Radziszów nie
Smajek Filip M1 pol Wadowice tak
Sokołowska Nadia K1 pol Kęty nie
Spisak Olivier M1 pol Wadowice tak
Supernak ALICJA K2 pol kraków nie
symoniowicz Sylwia M20 pol Olsztyn nie
Szewczyk Mateusz M3 1991 pol Zator nie
Waśko Gabriela K2 pol Rabka - Zdrój nie
Waśko Bartłomiej M1 pol Rabka-Zdrój nie
Węgier Mateusz M1 pol Częstochowa nie
Widlarz Mateusz M1 pol Tomice tak
Łada Damian M4 SP4 GIM.2 pol Wadowice tak
Łazorko Adrianna K3 pol Zakrzów tak
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy
MiniBoom APGsoft - Nowoczesne aplikacje WWW
Patroni medialni

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)