Lista uczestników
IV Bieg Wadowicki Bieg dzieci i młodzieży

Zgłoszonych : 74
Opłaconych : 4

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
Adamczyk Maja K2 pol Czyżówka nie
Bercal Szymon M2 pol Babica tak
Biegun Zosia M1 pol Bielsko-Biala nie
Bilnik Karol M3 Beskid Run Team pol Zembrzyce nie
Boguta Maciej M4 pol Kraków nie
Brańka Zuzanna K1 pol Wadowice nie
Bugiel Gabriela K2 pol Brzeźnica tak
Cebula Julia K4 O2 fitness pol Wieliczka nie
Ciepły Julita K1 pol Wadowice tak
CIUŁA PIOTR M1 Rebellion Of Free Runners pol KRAKOW nie
CIUŁA PIOTR M1 Rebellion Of Free Runners pol KRAKOW nie
Dzierżawski Tymoteusz M3 pol Kraków nie
Dzierżawski Stanisław M3 pol Kraków nie
Fujak Emilia K2 pol Wadowice tak
Fujak Amelia K1 pol Wadowice tak
Gacek Alinka K3 Pszczółka pol Jordanów nie
Gąsienica-Roj Marcelina K3 pol Zakopane nie
Gierlasinska Malwina K2 pol Wadowice tak
Gierlasiński Sebastian M3 pol Wadowice tak
Gierlasiński Sebastian M3 pol Wadowice tak
Gil Oliwa K1 pol Tychy nie
Giza Ewelinka K1 pol Wadowice tak
Grajny Gabriel M2 pol Wadowice tak
Jamróz Jakub M2 pol Tomice tak
Karcz Wiktor M4 pol Kalwaria zebrzydowska tak
Kasperek Jagoda K3 pol Chocznia tak
Kasprzyk Natalia K2 Szkoła Podstawowa w Nawojowej Górze pol Nawojowa Góra nie
Kałuziński Szymon M1 Pszczółki pol Sucha Beskidzka nie
Kolasa Krzysztof M4 - pol Wadowice tak
Korzeniowski Antoni M2 Anami pol Wadowice tak
kosik Karol M2 Fc run pol Wadowice tak
Kryjak Aleksandra K1 pol Wadowice tak
Kulpa Michał M2 4QM pol Międzyrzecze Górne nie
Kuna Nikodem M1 KUNA TRIKLUB pol Warka nie
Kurek Michał M2 pol Wadowice tak
Lis Natalia K2 pol Zarzyce Wielkie tak
Makuch Amadeusz M2 pol Radocza tak
Małecka Julia K3 Anami pol Wadowice tak
Małecki Szymon M1 Anami pol Wadowice tak
Mirocha Mateusz M2 Forma Gym pol Mucharz tak
Mirocha Damian M4 Forma Gym pol Mucharz tak
Moskała Mikołaj M2 pol Stanisław Dolny tak
Noworolnik Alicja K3 Indywidualnie pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Ochman Agnieszka M1 pol Wadowice tak
Palenica Dawid M4 pol Barwałd Górny tak
Palmirski Bartosz M1 pol Wadowice tak
Pałosz Natalia K2 pol Wieprz tak
Piekarska Kasia K3 pol Leńcze tak
Piekarski Jakub M4 pol Leńcze tak
Pyka Małgorzata M2 pol Wadowice tak
Sadowa 1a/12 Amelia K1 pol Wadowice tak
Sałata Dominik M2 pol hecznarowice nie
Sałata Sara K1 pol hecznarowice nie
Sokołowska Nadia K1 pol Kęty nie
Studnicka Gariela K4 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Studnicka Maria K2 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Szewczyk Mateusz M4 pol Trzebieńczyce nie
Tabak Zuzanna K1 pol Woźniki nie
Tryfanów Wiktoria K3 pol Trzebinia nie
Wdowik Szymon M2 pol Łękawica tak
Wdowik Błażej M4 pol Łękawica tak
Wożniak- Cieślar Kinga K4 SP 113 pol Wieprz tak
Wołowik Miłosz M3 pol Żory nie
Wołowik Krzyś M1 pol Żory nie
Wróbel Filip M1 pol Wadowice tak
Wyka Maja K2 pol Tomice tak
Zachariasiewicz Olga K2 pol Klecza Górna tak
Zachariasiewicz Robert M1 pol Klecza Górna tak
Zając Łukasz M4 pol Skawina nie
Łacny Łucja K3 pol Kraków nie
Łacny Filip M1 pol Kraków nie
Łada Damian M4 pol Wadowice tak
ŁAZORKO ZUZANNA K4 pol ZAKRZÓW tak
ŁAZORKO ADRIANNA K4 pol ZAKRZÓW tak
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)