Lista uczestników
III Bieg Wadowicki II Mistrzostwa Wadowic w Nordic Walking Bieg dzieci i młodzieży

Zgłoszonych : 691
Opłaconych : 554

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
Adamaszek Beata K20 pol Kraków nie
Adamczyk Piotr M20 pol Wadowice tak
Adamczyk Damian M30 pol Jaroszowice tak
ADAMCZYK LESZEK M30 JW 4686 pol RATAJÓW nie
Adamowski Zbigniew M30 pol Myszków nie
Adamowski Przemek M40 AiPA Running Team pol Kraków nie
Adamus Katarzyna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Piaseczno nie
Adamus Marzena K30 pol Malec nie
Adamus Maciej M30 pol Sułkowice tak
Asman Magdalena K20 GB GOPR pol Wadowice tak
Babulski Mariusz M30 pol Wadowice tak
Bajda Michał M30 RoboKulka pol Wadowice tak
Balon Bartłomiej M30 Dać Szansę pol Wadowice tak
Balonek Damian M20 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Banaś Jakub M16 pol Wadowice tak
Banaś Adrian M20 Galicjanka pol Wadowice tak
Banasik Mariola K20 pol Dąbrowa Górnicza nie
Banaszak Magdalena K30 1981 pol Trzebinia nie
Bańdo Marcin M30 pol Wadowice tak
Bańka Jan M60 pol Częstochowa nie
Baran Przemysław M20 Galicjanka pol Wadowice tak
Barczyk Jan M16 Wolbrom Team pol Wolbrom nie
Barczyk Agnieszka K40 Wolbrom Team pol Wolbrom nie
Barwa Wojciech M16 pol Spytkowice nie
Baster Tomasz M40 pol Kraków nie
Baszak Jakub M20 pol Kęty nie
Bebak Roman M50 ZEMBRZYCE TEAM pol Zembrzyce nie
Bebak Bartłomiej M16 ZEMBRZYCE TEAM pol Zembrzyce nie
BEDNARCZYK MLECZKO AGNIESZKA K30 Galicjanka Team pol Kraków nie
Beil Dawid M40 TriDivision pol Racibórz nie
Beil-Piechnik Karolina K30 pol Racibórz nie
Bercal Robert M40 Galicjanka Team pol Babica tak
Białogrzywy Rafał M40 pol Chrzanów nie
Biegun Dariusz M40 pol Sułkowice tak
Biel Karolina K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Bielecki Tomasz M20 pol Kraków nie
BIL GRZEGORZ M40 1976 pol KĘTY nie
Bilnik Łukasz M30 pol Zembrzyce nie
Bizoń Dawid M20 pol Sułkowice tak
Boba Daria K20 pol Polanka Wielka nie
bOCHEŃSKA AGNIESZKA K30 SBRT Gliwice pol Gliwice nie
BOCHEŃSKI GRZEGORZ M40 SBRT Gliwice pol GLIWICE nie
Boda Jacek M40 pol Bielsko-Biała nie
Bogacz Aneta K30 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
Bogunia Julia K16 pol Wadowice tak
Bogunia Agnieszka K20 pol Kraków nie
Bogusławski Rafał M40 Biegam Bo Lubię:) pol Nowy Sącz nie
BOGUTA BEATA K40 pol Kraków nie
Borawski Krzysztof M20 pol Zembrzyce nie
BORCZ TOMASZ M40 pol DĄBROWA GÓRNICZA nie
Borowiak Piotr M40 pol Bytom nie
Bożek Wojciech M30 Z Bieganiem Mi Do Twarzy pol Brzostek nie
Brańka Łukasz M30 Z bieganiem mi do twarzy pol Klecza tak
Bratek Piotr M20 pol Wadowice tak
Broda Wojciech M40 pol Kraków nie
Brodiuk Norbert M40 Sbrt ,Night Runners Gliwice pol Gliwice nie
Broniszewski Piotr M20 Starosądecki Runner pol Stary Sącz nie
Broszkiewicz Ania K40 pol Bębło nie
Broszkiewicz Sławek M50 pol Kraków nie
Brózda Marek M40 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Brusik Dawid M30 pol Chocznia tak
Bryś Jadzia K20 Dzieciaki w formie pol Kraków nie
Bryś Sebastian M40 pol Bielsko- Biała nie
BRZÓSKA ADAM M40 pol ŻORY nie
Brzozowska Anna M20 pol Zawiercie nie
Bucka Aneta K40 Z bieganiem mi do twarzy / Wataha Runners Alwernia pol Alwernia nie
Bucka Inez K20 Galicjanka pol Wadowice tak
Buderawski Andrzej M30 1987 pol Kraków nie
Bugiel Adam M40 TAURON Team pol Brzeźnica tak
Bukowczan Marian M60 pol Oświęcim nie
Burda Marek M40 Niepołomice biegają pol Niepołomice nie
Burzyńska Justyna K20 Jadzka&Zdzisek pol Wadowice tak
Bułka Karolina K20 Tuning couple pol Rychwałdek nie
Bułka Paweł M30 pol Kraków nie
Bylica Katarzyna M20 Black&White pol Kraków nie
Byrski Grzegorz M20 Ponar Wadowice pol Ponikiew tak
Błasikiewicz Miłosz M30 pol Kraków nie
Canovas Javier M30 Accenture Kraków pol Krakow nie
CAPIK PIOTR M60 ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZ pol czechowice=dziedzice nie
CAŁUS JOLANTA K40 pol BIELSKO BIAŁA nie
Cebula Jakub M30 7R sport pol Wieliczka nie
Chanek Robert M20 Galicjanka Team pol Dobczyce nie
Chaładyn Sławek M30 Z bieganiem mi do twarzy pol Trębaczew nie
Chmiel Dominika K20 pol Radocza tak
Chmiel Krzysztof M20 pol Radocza tak
Chmielowska-Zięba IWONA K30 pol Rzeszów nie
Cholewa Jan M60 niezrzeszony pol Sucha Beskidzka nie
Cholewa Tomasz M40 pol Chrzanów nie
Chomicz Łukasz M30 Klub biegacza GLS pol Kozy nie
Chowaniec Józef M60 pol Las nie
Chrobak Ania K30 Opel Active Team pol Gliwice nie
Chryst Dominika K30 pol Bytom nie
CHRZANOWSKI CZESŁAW M50 pol sosnowiec nie
CHRZĄSZCZ-RAUCH JOANNA K30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Chuchla Jacek M40 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Chuchro Michał M40 pol Oświęcim nie
Chwałek Mirosław M30 pol Bielsko-Biała nie
Cichoń Konrad M20 Cichoniowie pol Skawina nie
Cierpiałek Jakub M20 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Cierpiałek Adrianna K16 ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska pol Wadowice tak
Cieślik Paweł M40 pol Sosnowiec nie
Cieślik Zosia K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Ciołczyk Krzysztof M30 pol jaworzno nie
Ciuba Michał M20 pol Andrychów tak
Ciuła Tomasz M30 Night Runners pol Kraków nie
Curzydło Jakub M20 pol Wadowice tak
Curzydło Paweł M30 pol Wadowice tak
Curzydło Łukasz M20 pol Wadowice tak
Ćwiękowski Paweł M40 pol Kraków nie
Cyganek Agnieszka K40 Grupa "Z bieganiem mi do twarzy" pol Kraków nie
Czerwiński Adam M20 Galicjanka Team pol Czasław nie
Czyż Robert M40 pol Kraków nie
Dąbrowski Jarosław M30 pol Nowa Wieś nie
Daniec Wioletta K30 pol Wadowice tak
Daniec Andrzrej M30 Los Trepos Companieros pol Rzezawa nie
Dd Piot M20 Tmca pol Ss nie
Domurat Zdzisław M50 Wataha Runners Alwernia pol Alwernia nie
Dorobisz Marek M50 z bieganiem mi do twarzy pol Myszków nie
Drapala Piotr M40 Drapcio i Pusio pol czajowice nie
Drobniak Katarzyna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Kraków nie
dudzik zenon M50 pol KATOWICE nie
Dworniczak Iwona K50 pol Siemianowice Sl. nie
dydycz mariusz M30 pol krakow tak
Dyrcz-Ciesielska Dominika M30 pol Skawica nie
Dyrcz-Ciesielska Dominika K30 pol Skawica nie
Dzierwa Sabina K30 1981 pol Kamień nie
Dzierżawski Łukasz M30 pol Kraków nie
Dzikowski Jozef M60 VICTORIA BRZESKO pol TYMOWA nie
Dziuba Michał M20 pol Półwieś tak
Echler Paweł M30 Legia Run Club pol Warszawa nie
Egert Karolina M16 pol Jordanów nie
Ekiert Krzysztof M40 pol Andrychów nie
Fajer Marek M50 Zwik Myszków Ambitni Amatorzy pol Myszków nie
FAŁOWSKA SONIA K16 KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA pol ANDRYCHÓW nie
Feć Agnieszka K30 pol Kraków nie
Fiał Chrystian M20 pol Kraków nie
Filipczyk Patrycja K20 pol Kraków nie
Filipiak Beata K40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA pol Bytom nie
Filipiak Hieronim M40 MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA pol Bytom nie
Firek Rafał M40 Lacho Team pol Kraków nie
Florek Michał M30 jw 2771 pol Kraków nie
Florkiewicz Sławomir M50 pol Sosnowiec nie
Frąchowicz Agnieszka K20 Z bieganiem mi do twarzy pol Lipce Reymontowskie nie
Frączek Piotr M30 pol Wadowice tak
Franus Dominik pol Bielsko Biała nie
fritz sławomir M40 Publishing School Cycling Team pol Kraków nie
Fryc Anna K30 pol Spytkowice tak
Gach Karol M30 State Street pol Zator nie
Gadawska Kamila K20 Miechowicka Grupa Biegowa pol Zabrze nie
Gancarczyk Wiesław M50 parkrun Chrzanów pol Libiąż nie
Gąsienica-Roj Tomasz M40 Klimatyzacja pol Zakopane nie
Gąsienica-Roj Anna K40 TG SOKÓŁ Zakopane pol Zakopane nie
Gaweł Bogdan M60 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój pol Oświęcim-Zaborze nie
Gałuszka Barbara K30 pol Barwałd Dolny tak
Gębski Andrzej M40 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Germuga Sebastian M40 Opel Active Team pol Gliwice nie
Gierek Ewelina K30 pol Skawina nie
Gieroszka Artur M30 pol Katowice nie
Gil Grzegorz M20 Galicjanka Team pol Przeciszów nie
Glaowski Adrian M20 ZF TRW pol Bielsko-Biała nie
Gondko Krzysztof M40 pol Andrychów tak
Góra Piotr M40 Ponar Wadowice pol Bielsko- Biała nie
Górczak Andrzej M40 pol Goczałkowice-Zdrój nie
Górkiewicz Michał M20 Motorola Solutions Running Team 1 pol Osiek nie
Górny Mirosław M50 pol Bielsko-Biała nie
Gorzałka Mateusz M30 Życie Częstochowa Team//Kalinowski Team pol Częstochowa nie
Gołąb Łukasz M30 Ponar Wadowice pol Graboszyce tak
Gołdys Michał M20 pol Jaworzno nie
Grabiec Mariusz M30 Galicjanka team pol Wadowice tak
Grabiec Marta K30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
GRANICA DANI K40 pol CIESZYN nie
Gregorarz Magdalena K20 pol Wadowice tak
Grodzka Anna K40 Kobiety na medal pol Wrocław nie
Gros Anna K40 OPTIMA SKAWINA pol Skawina nie
Grubka Maciej M40 Brovarnas pol Czechowice-Dziedzice nie
Grudzień Krzysztof M40 pol Ustroń nie
Gruszecka Marta K20 Pędziwiatry na Animuszu pol Bielsko-Biała nie
Grygiel Wojciech M40 pol Wadowice tak
Grzęba Marek M40 Galicjanka pol Wadowice tak
Grzegorczyk Paweł M16 NOKIA Kraków pol Kraków nie
Grzyb Jakub M20 pol Wadowice tak
Grzywacz Marcin M40 pol Czechowice-Dziedzice nie
GRZYWNA PIOTR M40 sportywalki pol KRAKÓW nie
Gwiżdż Tomasz M40 Biegające Insekty pol Targanice tak
Główczyk Grzegorz M30 pol 33-330 nie
Głowiak Lech M30 doliniarze.com pol Katowice nie
Habrzyk Paweł M20 pol Tomice tak
Hańczur Jan M50 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Handzlik Magdalena K20 pol Wadowice tak
Haładyna Anna K20 pol Bukowina Tatrzańśka nie
Herzyk Beata K40 pol Bielsko-Biała nie
Herzyk Adam M40 Philips Lighting Bielsko pol Bielsko-Biała nie
Hipner Marcin M30 SPOT Pszczyna pol Babice nie
Hrapkowicz Marek M30 Keckie Harpagany pol Kety nie
Hreczański Paweł M50 Naturalnie Blachownia pol Blachownia nie
Hristova-Kosobudzka Daria M30 SPOT PSZCZYNA pol Pszczyna nie
Hruby Paweł M30 pol Wadowice tak
Ilczak Tomasz M30 pol Porąbka nie
Iwanowicz Anna M30 pol Chrzanów nie
izdebski Daniel M30 pol Jastrzębie Zdrój nie
Jabłoński Marek M40 pol Klecza Dolna tak
Jalowiec Ryszard M60 KS Olkusz pol Olkusz nie
Jamróz Małgorzata K30 pol Andrychów tak
Jamróz Łukasz M30 pol Andrychów tak
Janas PIotr M30 pol Kraków nie
Janiszewski Wojciech M20 pol Kraków nie
Janus Artur M30 Z bieganiem mi do twarzy pol Warszawa nie
Jarzębiński Jakub M20 Accenture Kraków pol Wola Radziszowska nie
Jarzyna Adam M60 pol Polanka Wielka nie
Jaskiernia Jarosław M20 Ponar Wadowice pol Tłuczań tak
Jaskiernia Krzysztof M20 Ponar Wadowice pol Tłuczań tak
Jaskiernia Gabriela K20 pol Paszkówka tak
Jaworska Magdalena M20 Spot pszczyna pol Pszczyna nie
Jonak Katarzyna K30 Endorfina pol Rxezawa nie
Jończyk Mateusz M30 Team "DAĆ SZANSĘ" pol Chocznia tak
Jończyk Bartłomiej M30 Team "DAĆ SZANSĘ" pol Chocznia tak
Jończyk Józef M50 pol Wadowice tak
Jończyk Adrianna K20 pol Wadowice tak
Jonkisz Dorota K50 Rytm pol Czechowice dziedzice nie
Jucha Joanna K30 Sowiarnia pol Wadowice tak
Jura Maciej M20 ITMBW Kraków pol Nowy Sącz nie
Jureczko Joanna K20 Miechowicka grupa biegowa pol Bytom nie
Jurzak Marcin M30 Galicjanka Team pol Zawadka 66L tak
Kachnik Paulina K20 pol Izdebnik tak
Kądziołka Aneta K30 Victoria Brzesko pol Jadowniki nie
Kadłubowski Antoni M16 pol Wadowice tak
Kaleta Tomasz M30 Fiesta pol Kraków nie
Kamińska Beata K50 pol Myszków nie
Kapicki Jan M60 pol Mysłowice nie
Kapusta Anna K20 Night Runners pol Kraków nie
Karas Bartłomiej M40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Karczmarz Damian M20 pol Kęty nie
Karolczak Joanna K40 Goggle Pro Active Eyewear Team pol Tarnowskie Góry nie
Karpuk Zosia K30 pol Tychy nie
Karwala Aleksandra K30 pol Kraków nie
Karwan Adam M30 pol Gliwice nie
Karwat Rafał M20 pol Kielce nie
Kasperek Paulina K16 KĘCKIE HARPAGANY pol Bulowice nie
Kasperkiewicz Krzysztof M30 pol Sułkowice tak
Kawa Joanna K40 ADS Masna Krytyczna pol Mysłowice nie
Kałamacka Justyna K30 Z bieganiem mi do twarzy / Wataha Runners Alwernia pol Brodła nie
KAŁAMACKA MARIOLA K40 WATAHA RUNNERS ALWERNIA pol ALWERNIA nie
KAŁAMACKI KRZYSZTOF M50 WATAHA RUNNERS ALWERNIA pol PORĘBA -ŻEGOTY nie
Keller Dariusz M20 Night Runners pol Kraków nie
Kiliarska Valentyna K20 ukr Nikolaev nie
Kindryk Tomasz M30 pol Chrzanów nie
Klaja Katarzyna K30 pol Kraków nie
Klaja Adrian M30 pol Kraków nie
Kleta Mateusz M30 pol Bieruń nie
Klimeczko Ewelina M16 ZSiPO KALWARIA ZEBRZYDOWSKA pol Woźniki nie
Klimeczko Ewelina K16 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej pol Woźniki tak
Klimek-Karas Sylwia K40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Klink Roman M50 TKKF Leskowiec pol Wadowice tak
Klinowski Mateusz M30 Gmina Wadowice pol Wadowice tak
Kluza Mateusz M16 ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska pol Bugaj tak
knesz marek M40 pol jejkowice nie
Kobylańska Joanna K20 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Przeciszów nie
Kobyłczyk Tomasz M20 pol Bulowice nie
Kofin Maciej M40 Ochajo Run Team pol Ochojno nie
Kolasa Witold M40 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Kolekta Krzysztof M30 OSP Oksa pol Oksa nie
Kolonko Roksana K20 Speed Team Brzeszcze pol Międzyrzecze nie
Komosińska Anna K30 pol Wadowice tak
Konarski Kamil M30 pol Ostrowiec Świętokrzyski nie
Konior Kasia M20 pol RADZIECHOWY nie
KONIOR WOJCIECH M40 1975 pol BULOWICE nie
Kopta Jerzy M60 pol Kraków nie
Korczyński Wojciech M30 pol Krzeszowice nie
Kordel Szymon M20 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Korzeniowski Mateusz M20 pol Bielsko Biała nie
Kost Wojciech M20 pol Tychy nie
Kostka Sebastian M30 pol Mysłowice nie
kostrz kasia K30 pol Tomaszkowice nie
Kostrzewa Paweł M40 pol Kraków nie
Kotarba Adrian M20 pol Myszków nie
Kotlińska Martyna K16 pol Cianowice nie
Kotliński Tadeusz M40 pol Cianowice nie
Kowal Dariusz M40 Saint-Gobain SQUAD pol Olkusz nie
Kowalczyk Paweł M40 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
Kowalczyk Rafał M20 Saint-Gobain SQUAD pol Klecza Dolna tak
Kowalówka Daniel K30 pol Jaśkowice nie
Kowalska Kinga K40 Olza Cieszyn pol Pogwizdów nie
Kowalski Mikołaj M30 pol Ornontowice nie
kowalski michał M30 Olkusz Sakwa Team pol olkusz nie
Kowalski Piotr M30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Kowalski Janusz M40 Olza Cieszyn pol Pogwizdów nie
Koźmiński Józef M30 pol Kozy nie
Kozłowski Sławomir M20 pol Piotrowice nie
Kołodziejczyk Włodzimierz M40 pol Andrychów tak
Kołosiński Włodzimierz M50 Zwardoń pol Zwardoń nie
Kramarz Stanisław M50 pol sucha beskidzka nie
Krawczyk Jakub M20 Syngenit pol Kraków nie
KROSNOWSKI BARTOSZ M40 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY gbr Newmarket nie
Kruk Karolina K20 pol Zator nie
Krywult Mirosław M50 JKS Komorowice pol Bielsko-Biała nie
Krzywańska Monika K30 Wolbrom Team pol Gołaczewy nie
Krzyżowski Piotr M30 Beskid Pamir Expedition 2017 pol Bielsko-Biała nie
Książek Mateusz M20 pol Mucharz tak
Książek Katarzyna K40 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Kubasiak Maciej M20 Galicjanka pol Wadowice tak
Kubień Krzysztof M16 pol Andrychów tak
Kubin Ewa K40 TG Sokół Zakopane pol Zakopane nie
KUBKA ADAM M50 pol ŁÓDŹ nie
Kuc Monika K30 pol Kraków nie
Kuca Karol M30 Stancyjka pol Kraków nie
Kucharczyk Kamila K20 pol kraków nie
Kuczera Marek M40 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM pol Czernica nie
Kuczera Bernadeta K30 Czernica Team pol Czernica nie
Kuczera Sylwia K30 Olza Cieszyn pol Cieszyn nie
Kudłacik Renata K30 pol Roczyny tak
Kulig Andrzej M40 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Kulig Gabriela K30 RoboKulka pol Wadowice tak
Kulig Katarzyna K30 Galicjakna Team pol Wadowice tak
Kulikowski Robert M40 pol Skawina nie
Kupibida Bogusława K50 Silesia Running Team pol kATOWICE nie
Kurek Jacek M40 Świetlikowo pol Tychy nie
Kuś Sylwia K40 pol Andrychów tak
Kutyła Adam M40 Ponar Wadowice pol Wadowice tak
Kuwik Jacek M40 Night Runners pol Kraków nie
KUŁYNYCZ DARIUSZ M40 QŁYNYCZ TEAM pol Niepołomice nie
Kwarciak Natalia K30 Accenture Kraków pol Andrychów tak
KWASEK KAZEK M30 ESKADRA KRAKÓW pol Bibice nie
Kwiatkowski Jakub M30 pol Kraków nie
Kwiecień Katarzyna K40 Biegaj z babkami pol Zawiercie nie
Lachendro Katarzyna K30 pol Andrychów tak
Lagiera Mateusz M40 Endorfiny Skawina pol Skawina nie
Lasek Tomasz M40 Opole Team pol OPOLE nie
Lasik Mateusz M30 pol Stryszawa nie
Lason-Niejadlik Anna K20 1988 pol Kraków nie
Lata Ewelina K20 Z bieganiem mi do twarzy pol Wozniki tak
Latocha Monika K20 pol Zator nie
Lenik Sylwia K60 Bieg amatorski pol Makow Podhalanski nie
Linard Piotr M40 pol Tarnów nie
Liskiewicz Katarzyna K40 pol Radziszów nie
Lizak Paulina K16 Lizak pol Żywiec nie
Lizak Dariusz M50 Lizak pol Żywiec nie
Lob Robert M40 pol Kraków nie
Lorek Dariusz M40 WAPIENICKI TEAM pol Jasienica nie
Lubieniecki Maciej M30 LACHO TEAM pol Kraków nie
Luboń Łukasz M30 Z Bieganiem mi do twarzy pol Dąbrowa Górnicza nie
Lysko Agnieszka K30 doliniarze.com pol Katowice nie
Lysko Jakub M30 doliniarze.com pol Katowice nie
Macholc Piotr M60 ŻÓŁWIK pol Dąbrowa Górnicza nie
Machynia Rafał M20 pol Kraków nie
Machynia Michał M20 pol Kraków nie
Macięga Aleksandra K20 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Madej Józef M60 Zadyszka Oświęcim pol Oświęcim nie
Magda Kazimierz M50 Festiwal Biegowy w Krynicy pol Kraków nie
Majdak Jakub M30 pol Wadowice tak
Majewski Karol M20 Cieszanów Runners pol Cieszanów nie
Majewski Grzegorz M20 pol Cieszanów nie
Majka Tomasz M30 Reverse Flash pol Kraków nie
Majkrzak Mariusz M40 pol Sucha Beskidzka nie
Makieła Anna K30 pol Zawiercie nie
MAKOWIEC ROBERT M40 LKS BURZYN pol TUCHÓW nie
MAKS KATARZYNA K30 pol RYBNIK tak
Malarczyk Jerzy M40 pol Trąbki nie
MALESZYK MARCIN M30 Rozbiegamy To Miasto Czechowice Dziedzice pol CZECHOWICE-DZIEDZICE nie
Mamcarczyk Paweł M30 Ponar Wadowice pol Barwałd Średni tak
Maniura Iwona K40 pol Bytom nie
Maniura Adam M40 pol Bytom nie
Marcinkiewicz Katarzyna K40 BÓBR TŁUSZCZ pol Kobyłka nie
Marcinowska Marta K30 Run & Fun Jaworzno pol Jaworzno nie
Marcinowski Tomasz M30 Run & Fun Jaworzno pol Jaworzno nie
Marek Paweł M20 Z bieganiem mi do twarzy pol WADOWICE tak
Marek Sławomir M30 Night runners pol Zawoja nie
Markowski Artur M40 pol Andrychów tak
Markowski Przemysław M20 Miechowice grupa biegowa pol Bytom nie
Maronka Agnieszka M40 pol Kraków nie
Marszałek Mariusz M20 pol Lanckorona tak
Masialska Magdalena K30 pol Podolsze nie
Matysik Mateusz M30 Quantum pol Kraków nie
Mazur Krzysztof M20 City Cross Częstochowa pol Częstochowa nie
Małecka Beata K40 Sowiarnia pol Wadowice tak
Małysz Jarosław M30 Olza Cieszyn pol Hażlach nie
Mędela Marek M30 pol Chełmek nie
Merc Mariusz M50 Urząd Gminy Mykanów pol Długa 28 nie
Mercik Wioleta K30 Night Runners pol Kraków nie
Metzler Władysław M50 pol Kraków nie
Mężyk Aleksandra K20 pol Kraków nie
Michalik Mateusz M20 Team "DAĆ SZANSĘ" pol Barwałd Górny tak
Michalski Janusz M20 pol Żegocina nie
Michałek Bartosz M20 pol Kęty nie
Michałek Dariusz M50 pol Kraków nie
Michurski Maciej M20 pol Kraków nie
Mielec Paweł M30 Pędzące Koła pol Wadowice tak
MIĘTKA KRZYSZTOF M40 DRUŻYNA M pol KRAKÓW nie
Mikołajczyk Wojciech M20 pol Frydrychowice tak
Mikulska Gabriela K16 UKL "Ósemka" Police pol Police nie
Mikulska Agnieszka K30 UKL "Ósemka" Police pol Police nie
Miśkiewicz Bartosz M40 Tri Division Triathlon Team pol Wieliczka nie
Miśta-Dorobisz Sylwia K40 pol Myszków nie
Miszczak Kornel M20 pol Klecza Dolna tak
Miszczuk Ewelina K40 pol Warszawa nie
Mizdrak Artur M50 pol Kielce nie
Mlak Sebastian M20 pol Wadowice tak
Mlak Michalina M20 pol Tomice tak
Mleczko Paweł M20 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Oświęcim nie
MLECZKO RAFAŁ M30 Galicjanka Team pol Wadowice nie
Mleczko - Mielec Ewa K30 Biegam bo Paweł mi kazał:) pol Wadowice tak
Mokrzycki Maciej M40 pol Kraków nie
Morawiec Ola K40 MGB pol Bytom nie
Moskała Sławomir M30 pol Stanisław Górny tak
Mrowiec Jan M16 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
Mrowiec Kacper M20 Running couple pol Żywiec nie
Mrożek Zbigniew M50 Brak pol Dąbrowa Górnicza nie
Musial Patrycja K20 pol Krakow nie
Musiał Bartłomiej M30 pol SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE nie
Muszyński Piotr M50 Lumbago Team pol Kraków nie
Mżyk Katarzyna K40 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Młocek Jarosław M40 pol Rzyki tak
Młynarczyk Krzysztof M30 pol Wieprz tak
Młynarski Bartosz M40 pol Kraków nie
Nąckiewicz Justyna K40 pol Brzesko nie
Niedźwiedzka Anna K30 Z bieganiem mi do twarzy /Biegająca Kasta Miedziowego Miasta pol Lubin nie
Niedźwiedzki Artur M30 Z bieganiem mi do twarzy/ Biegająca Kasta Miedziowego Miasta pol Lubin nie
Nitecki Damian M30 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Nizio-Mąsior Joanna K40 pol Wadowice tak
Niziołek Agnieszka K20 pol 30B tak
Niziołek Dariusz M20 pol Rabka Zdrój nie
Nogala Kamil M30 Ponar Wadowice pol Wadowice nie
Nowak Mariusz M40 Rozbiegajmy To Miasto Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Nowak Dawid M20 pol Andrychów tak
Nowak Janusz M50 pol Wadowice tak
Nowojowski Jarosław M40 Łapanów BIEGA pol Łapanów nie
Noworyta Grzegorz M20 pol Zator nie
Nowotny Marian M60 pol Damienice nie
Nowożyn Joanna K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Oboza Dawid M20 pol Andrychów tak
Ochman Łukasz M30 pol Wadowice tak
Ochman Stanisław M40 Z bieganiem mi do twarzy pol zembrzyce nie
Ochman Dawid M20 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Ohirko Ola K30 galicjanka team pol Kraków nie
Ohirko Adam M30 Galicjanka Team pol Kraków nie
Olchawa Joanna K40 N pol Kraków nie
oleksiewicz michal M30 Ultras pol Jankowice nie
Oleksy Krzysztof M30 ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska (opiekun) pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Olesiak Grzegorz M40 ESKADRA KRAKÓW pol Kraków nie
Olesiak Natalia K20 ESKADRA KRAKÓW pol Kraków nie
Olesiak Grzegorz M40 ESKADRA KRAKÓW pol Kraków nie
Oliwa Edward M50 - pol Kraków nie
Olszak Łukasz M30 pol Wadowice tak
Opitek Kornel M20 pol Gorzów nie
Orawiec Ewelina K30 pol Wadowice tak
Osmęda Andrzej M30 Wolbrom Team pol wolbrom nie
Ołubek Robert M40 HRmax pol Żory nie
Pabiś Marta K20 pol Andrychów tak
Pachut Michał M20 pol Nowa Wieś Wielka nie
Palasz Marcin M30 Accenture Kraków pol Żywiec nie
Paleczny Krzysztof K40 KRISU pol Żywiec nie
Pamuła Wojciech M40 DREAM TEAM pol Kraków nie
Papież Szymon M30 pol Białka nie
Papuga Dominik M20 BKB Victoria Brzesko pol Jadowniki nie
Pasiowiec Marcin M30 Olkusz Sakwa Team pol Olkusz nie
Pasternak Justyna K30 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Czosnów nie
Patynek Sebastian M30 SBRT Gliwice pol Długa 30 nie
Pałkowski Jakub M20 pol Kraków nie
Pęcek Faustyna K16 pol Tokarnia nie
Pęgiel Marcin M30 pol Olkusz nie
Pernal Matylda K40 pol Kraków nie
Petrzak Paweł M20 pol Starachowice nie
Piechaczek Jacek M40 Inżynieria Biegania Team pol Jastrzębie-Zdrój nie
Piechnik Wojciech M30 RAFAKO S.A. pol Racibórz nie
Piechnik Wojiech M30 RAFAKO S.A. pol Racibórz nie
Piecuch Aga K30 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Tarnowskie Góry nie
Pieprzak Marcin M20 pol Kraków nie
Piętak Mirosław M30 pol Kraków nie
Pietras Anna K20 pol Myslowice nie
Pietrasz Adrian M20 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Piksa Mateusz M20 pol Bytom nie
Pilarczyk Piotr M20 pol Tarnawa Dolna nie
Pilch Marek M60 pol Kraków nie
Pindel Sebastian M30 pol Ryczów tak
Plata Konrad M16 pol Zator nie
Pleszczyńska Iwona M30 pol Zabrze nie
Pocięgiel Michał M30 pol Radziszów nie
Podlasin-Jurzak Joanna K30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Podolak Alfred M50 pol Pyskowice nie
Pogonowski Marcin M40 pol Orzesze nie
POLACZEK Tomasz M20 TTA Bieruń pol Bojszowy nie
Ponikiewski Karol M16 pol Stryszawa nie
Popenda Witold M30 Dzikie Konie pol Orzesze nie
Popławska Sonia K40 ESKADRA KRAKOW pol Kraków nie
Porczyńska Patrycja K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Porębski Jarosław M20 pol Marcówka nie
Porzuczek Bogusław M40 Beskidnicy pol Wadowice tak
Potaś Dariusz M50 Eskadra Kraków pol Kraków nie
Potocki Piotr M30 pol Przemyśl nie
Potoczny Mirosław M40 Z bieganiem mi do twarzy pol Jaworzno nie
Pozowski Włodzimierz M60 pol Katowice nie
Pozowski Jan M30 pol Katowice nie
Pronobis Marek M30 pol Bystra nie
Przewoźnik Marek M50 Zadyszka Oświęcim/DrużynaJezusa.pl pol Brzeszcze nie
Przybyło Tomasz M40 pol Kraków nie
Przytuła Jakub M16 ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska pol Wadowice tak
Pyka Piotr M40 pol Wadowice tak
Pytlik Natalia K20 pol Cieszanów nie
RADCZAK ANDRZEJ M50 pol KRAKÓW nie
Radzicki Andrzej M30 Eskadra Kraków pol Kraków nie
Rams Tadeusz M40 WOLBROM TEAM pol Wolbrom nie
Rapacz Adam M40 Kęckie Harpagany pol Kęty nie
RATAJCZAK DAWID M20 PASSIONBIKE OŚWIĘCIM - HANDBIKE pol PIOTROWICE nie
RAUCH ŁUKASZ M30 Galicjanka Team pol Paszkowka tak
rawski dariusz M40 pol bytków nie
renkiel tomasz M40 pol gliwice nie
Róg Marek M40 pol Słubice nie
Rogóż Monika K20 16 BPD pol Wola Kalinowska nie
Rogoziński Łukasz M20 Road to DREAM pol Ostrowiec Św. nie
Rozmus-Orczyk Anna K50 pol Kozy nie
Różyczka Klaudia K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Smolarnia nie
Rubin Andrzej M40 KB MCKiS Jaworzno pol Jaworzno nie
Rubin Urszula K30 pol Jaworzno nie
Rudnik Anna K20 pol Kraków nie
Rusek Tomasz M16 Kęckie Harpagany pol Nowa Wieś nie
Rusek Krzysztof M40 Kęckie Harpagany pol Nowa Wieś nie
Rybarz Witold M40 T-rooster Team pol Brzeszcze nie
Ryś Wacław M60 pol Myślenice nie
Ryszkowska Dorota K30 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać pol Cieszyn nie
Ryłko Marek M30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Ryłko Konrad M20 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Ryłko Andrzej M40 pol Andrychów tak
Ryłko Kamil M20 pol Sułkowice Łęg nie
Sabatowski Maciej M30 pol Sucha Beskidzka nie
Sadowska Klaudyna K30 pol JAWORZNO nie
Saduś Paulina K16 SPEED TEAM BRZESZCZE pol Jawiszowice nie
Salachna Grzegorz M40 Parkrun CIESZYN / Olza Cieszyn pol Cieszyn nie
Sarlej Robert M40 pol Sucha Beskidzka nie
Sałata Marcin M30 BBL pol Hecznarowice nie
Schombera Barbara K30 spot pszczyna pol Pszczyna nie
Ściera Sebastian M20 Ponar Wadowice pol Bachowice tak
Sędor Krzysztof M40 ESKADRA Kraków pol Kraków nie
Serwan Piotr M20 BKB Victoria Brzesko pol Jadowniki nie
Sieprawska Małgosia K30 Lajkonik Team pol Miejsce tak
Siger Adam M40 Fundacja Udaru Mózgu pol Łódź nie
Sikora Mariusz M40 Goggle Pro Active Eyewear Team pol Tarnowskie Góry nie
Siudek Adam M20 LKS Błękitni Czułówek pol Czułówek nie
Siwek Jacek M30 TriDivision pol Łuczyce nie
Skalska Anna K30 Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój pol Bytom nie
Skoczylas Bartek M30 GB GOPR pol Wadowice tak
Skotnica Karolina K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Skowronek Anna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Kraków nie
Skrzyńska Małgorzata K40 pol Puławy nie
Skwarczyński Tomasz M30 pol Miejsce tak
Śląski Krystian M20 pol Sucha Beskidzka nie
Ślusarczyk Ewa K30 Sowiarnia pol Wadowice tak
Sobala Agnieszka K30 pol Wadowice tak
Soboń Aleksander M30 DAĆ SZANSĘ pol Wadowice tak
Sokół Adam M50 FUCHS OIL TEAM pol Katowice nie
Sokołowski Sławomir M30 pol Kęty nie
Solecka Katarzyna K20 pol Brzeźnica nie
Stanek Paulina K20 pol Wysoka tak
Stanek Katarzyna K20 pol Wysoka tak
Staniszczak Marek M40 z bieganiem mi do twarzy pol Niemstów nie
Staniszczak Sylwia K60 z bieganiem mi do twarzy pol Lubin nie
Staroń Sylwester M40 pol Zabrze nie
Starski Marcin M30 Honey Stinger Runners pol Radom nie
Starzyk Jacek M50 pol Olkusz nie
Starzyk Bożena K40 pol Olkusz nie
Stasikowski Jacek M40 Tri Division Triathlon Team pol Kraków nie
Stodolny Tomasz M40 Bochnianin.pl pol Bochnia nie
Stokłosa Jacek M30 StokłosaTEAM pol Świątniki Górne nie
Strojny Andrzej M50 pol Chełm Śląski nie
Suchan Andrzej M30 Z Bieganiem Mi Do Twarzy pol Wadowice tak
Supernak Agnieszka K40 pol kraków nie
Sułowski Marek M40 Sułek Team pol Będzin nie
Swakoń Artur M20 Orto Med Sport Bielsko-Biała pol Andrychów tak
Świerczek Dawid M30 1984 pol Jadowniki nie
Swół Henryk M40 pol Mielec nie
Syguda Anita K30 Quantum pol Kraków nie
Syguła Katarzyna K40 KB MCKIS JAWORZNO pol Jaworzno nie
Szabla Mateusz M20 Legia pol Jastrzębie-Zdrój nie
Szajnert Wojciech M40 - pol Kraków nie
Szalak Andrzej M60 MELRUNING Puławy pol Puławy nie
SZAWUL PIOTR M40 ITMBW KRAKÓW pol KRAKÓW nie
Szałaś Maciej M30 pol Wielkie Drogi nie
Szałaś Anna K30 pol Wielkie Drogi nie
Szałaśny Paweł M30 pol Brzeszcze nie
Szczepaniak Sylwia K30 pol Warszawa nie
Szczygiel Jarek M30 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Szeffs Tomasz M40 pol Częstochowa nie
Szein Piotr M30 pol Częstochowa nie
Szelesr Barbara M30 Mysłowicki Klub Biegacza No.I pol Myslowice nie
Szelest Barbara K30 Mysłowicki Klub Biegacza No.I pol Mysłowice nie
Szewczyk Grzegorz M40 pol Klementowice nie
Szklana Anita K20 pol Wieprzec nie
Szlósarczyk Krzysztof M20 Z bieganiem mi do twarzy pol Myślenice nie
Szpak Gabriela K16 pol Sidzina nie
Szpilowska Paulina K20 KS Olkusz pol Pyskowice nie
Sztuka Monika K20 Black&White pol Andrychów tak
Szwed Anna K30 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Szweda-Kuboszek Katarzyna M30 spot pszczyna pol Łąka nie
Szymik Bartosz M30 pol Andrychów tak
Talaga Renata K40 Zembrzyce team pol Zembrzyce nie
Talaga Jacek M30 galeria cafe- team pol Tomice tak
Tarabasz Przemysław M40 pol Wadowice tak
Targosz Michał M30 I Ty Możesz Być Wielki pol Kraków nie
TATAR KAROLINA M30 pol ZAWIERCIE nie
Tobiasz Aleksandra K16 ZSiPO im.Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej pol Łękawica tak
Tomczyk lesław M50 Olza Cieszyn pol Cieszyn nie
Torma Jakub M20 pol Kraków nie
Trojanowski Tomasz M30 pol Ornontowice nie
Trynda Karolina K20 pol Niegowa nie
Trzaska Zbigniew M16 pol Inwałd tak
Trzupek Jarosław M30 1987 pol Szczyrzyc nie
Turcza Tomasz M30 pol Kraków nie
Turcza Iwona K30 ROZBIEGANE DOBCZYCE pol Siepraw nie
Turek Paweł M20 JKCT pol Wadowice tak
Tymiec Przemysław M30 Mysłowicki Klub Biegacza No.I pol Katowice nie
Uchacz Kacper M16 pol Brzegi nie
Ucieklak Waldemar M50 Urząd Gminy Mykanów pol Częstochowa nie
Ulczok Magdalena K20 SPOT Pszczyna pol Góra nie
Uniwersał Agnieszka K20 pol Wadowice tak
Urbaniec Andrzej M60 pol Sucha Beskidzka nie
Urbanowicz Michal M30 pol Krakow nie
Vallejo Eduardo M30 JacekBiega Running Team pol Kraków nie
Veretskyi Pavlo M30 ukr Donetsk nie
Wachnik Agnieszka K20 pol Kraków nie
Wala Justyna M30 spot pszczyna pol Czarków nie
Wala Justyna K30 spot Pszczyna pol czarków nie
Walaszek Patrycja K20 SPOT PSZCZYNA pol Czechowice-Dziedzice nie
Warda Martyna K20 Nokia Kraków pol Kraków nie
Waśko Agnieszka K30 pol Rabka-Zdrój nie
Waśko Marek M50 pol Rabka-Zdrój nie
Wąsowicz Marian M60 pol Kęty nie
Wąsowicz Jolanta M30 pol Kęty nie
Wasztyl Tomasz M40 pol Bielsko-Biala nie
Wasztyl Sylwia K40 pol Bielsko-Biała nie
Wątroba Jan M40 pol Libiąż nie
Wawro Arnold M30 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Wałkiewicz Paweł M30 Gmina Gostyń pol Leszno nie
Węgier Jakub M30 pol Częstochowa tak
Wichrowski Damian M20 1991 pol Kraków nie
Widlarz Grzegorz M30 pol Bielsko Biała nie
Widlarz Elżbieta K30 Galicjanka pol Tomice tak
Widła Adam M20 pol Bochnia nie
Więcław Paweł M20 wkurw_team pol Kraków nie
Wieroński Grzegorz M20 pol Kęty nie
WIERZCHOWSKI MACIEJ M40 pol RYBNIK nie
Winkler Tomasz M30 pol Marklowice nie
Witkowski Maciej M20 Nowa Huta Team pol Kraków nie
Wogórka Natalia K20 pol Kraków nie
Wójcik Tomasz M30 Galicjanka Team pol Rudze nie
Wójcik Wiesław M50 Galicjanka Team pol Rudze nie
Wójcik Paweł M16 Speed Team Brzeszcze pol Brzeszcze nie
Wójcik Anna K16 Allprints pol Chocznia tak
Wójcik Adam M20 Allprints pol Chocznia tak
Wójcik Jacek M40 Szombierki runners pol Bytom nie
Wojtas Jakub M20 pol Czaniec nie
Wojtasiński Robert M30 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
WOŹNAK BARBARA K60 pol ZAGÓRZE nie
Woźniak Dawid M20 Jadzka&Zdzisek pol Inwałd tak
Woźnicki Adam M40 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Wołoch Łukasz M30 pol Ryczów tak
Wołoch Michał M30 pol Ryczów tak
Wróbel Marek M20 Decathlon Bielsko-Biała pol Bielsko-Biała nie
Wszołek Agnieszka K30 pol Chrzanów nie
Wszołek Helena K60 Ambasador Festiwalu Biegowego pol Kraków nie
Wymysło Andrzej M60 Rada Miasta Piekary Śląskie pol Piekary Śląskie nie
Wypych Patryk M20 - pol Tokarnia nie
Wyżga Wojciech M40 Night Runners pol Kraków nie
Włoch Mariusz M30 Biegam Za Tych Co Nie Mogą pol Wieliczka nie
Zadora Dorota K40 pol Tomice tak
Zadora Izabela K20 Galicjanka Team pol Chocznia tak
Zadora Patrycja K20 pol Wadowice tak
Zajusz Marcin M60 pol Andrychów tak
Zakrzyński Franciszek M40 pol Bolechowice nie
Zaręba-Głód Emanuel M16 pol Budzów nie
Zemła Michał M30 pol Wadowice tak
Zgłobicki Wacław M50 pol Brzozów/Turze Pole nie
Ziarno Alicja K20 Wolbrom TEAM pol Wolbrom nie
Zięba-Śladowska Agata K30 pol Radziszów nie
Zieliński Konrad M20 pol Wadowice tak
Zieliński Przemysław M30 pol Kraków nie
Ziemianin Łukasz M20 pol Kraków nie
Ziomkowski Jan M20 pol Wadowice tak
Żmigrodzki Ryszard M50 pol Słomniki nie
Zmorek-Pacak Katarzyna K20 Katarzyna Zmorek-Pacak pol Kraków nie
Żmuda Krzysztof M40 Spytaktiv pol Spytkowice tak
Znaj Artur M30 Puks Pobiedr Paszkówka pol Paszkówka tak
Zogrodnik Andrzej M40 PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY pol Ledziny nie
Zyzak Daniel M30 pol Siemianowice Śląskie nie
Złoch Agnieszka K40 Kęckie harpagany pol Wilamowice nie
Łacny Rafał M30 16 bpd pol Kraków nie
ŁĘŻNIAK JAROSŁAW M30 WhitePower pol CHOCZNIA tak
ŁODEJ PAWEŁ M40 NORDKAPP Jasienica pol JASIENICA nie
Łośko Damian M20 Victoria Brzesko pol Brzesko nie
ŁOZIŃSKA EDYTA K30 Miechowicka Grupa Biegowa pol Ruda Śląska nie
Łoziński Damian M20 Turbowymiatacz/ Decathlon Bielsko-Biała pol Bielsko-Biała nie
Łoziński Cezary M40 Miechowicka Grupa Biegowa pol Ruda Śląska nie
Łuszczakiewicz TOMASZ M40 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta pol Lubin nie
Łysoń Joanna K30 pol Inwałd tak
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy
MiniBoom APGsoft - Nowoczesne aplikacje WWW
Patroni medialni

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)