Lista uczestników
IV Bieg Wadowicki Bieg dzieci i młodzieży

Zgłoszonych : 607
Opłaconych : 506

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
Syguła Katarzyna K40 KB MCKIS JAWORZNO pol Jaworzno nie
Adamczyk Piotr M20 pol Wadowice tak
Adamczyk Janusz M40 pol Wadowice tak
ADAMEK IWONA K30 pol MUCHARZ tak
Adamus Maciej M40 pol Sułkowice tak
Adamus Marzena K40 pol Malec nie
Andruchów Pawel M40 Nauka Biega pol Krakow nie
Antoniuk Wiaczeslaw M20 ukr Czerniwci nie
Arter-Krzyżek Angelika K30 pol Kraków nie
Bajda Michał M30 RoboKulka pol Wadowice tak
Bajor Tomasz M20 pol Wadowice tak
Balon Damian M20 A.H TEAM pol Klecza Dolna tak
Balon Bartłomiej M30 Dać Szansę pol Wadowice tak
Balonek Damian M20 Blokersi pol Wadowice tak
Baluta Anna K20 xRunners pol Kraków nie
Banaś Adrian M20 Galicjanka pol Wadowice tak
Bańdo Marcin M30 pol Wadowice tak
Bandoła Rafał M20 pol Wadowice tak
Baran Przemysław M20 Blokersi pol Wadowice tak
Baranek Wojciech M30 pol Przeginia nie
Barcik Paweł M20 Brak pol Wadowice tak
Barczyk Agnieszka K40 BARCZYK Wolbrom pol Wolbrom nie
Barszcz Paweł M30 pol Łuczyce nie
Bartel Piotr M30 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Bartosiewicz Marcin M30 pgb sportowa paczka pol słomniki nie
Bator Paweł M30 G3P pol Kraków nie
Bałuszyński Sławomir M40 Biegnij jakbyś coś ukradł :-) pol Kraków nie
Bebak Bartłomiej M16 ZEMBRZYCE TEAM pol Zembrzyce nie
Bebak Roman M50 ZEMBRZYCE TEAM pol Zembrzyce nie
Bercal Robert M40 Galicjanka pol Babica tak
Biegun Dariusz M40 pol Sułkowice tak
Biel Karolina K30 Endorfiny/Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Bilik Ewelina K20 G3P pol Kraków nie
Bilnik Łukasz M40 Beskid Run Team pol Zembrzyce nie
Bisaga Bogdan M30 pol Maków Podhalański nie
Biskup Artur M30 Gryfno Familia pol Bieruń nie
Bizoń Ania K20 SWD ForMMA Gym pol Andrychów tak
Boba Marek M40 pol Wieprz tak
Bobrek Krzysztof M30 pol Wadowice tak
Bogunia Agnieszka K20 pol Kraków nie
Boguta Beata K40 pol Krakòw nie
BORAWSKI KRZYSZTOF M20 pol ZEMBRZYCE nie
Borek Jadwiga K30 pol Kędzierzyn Koźle nie
Broszkiewicz Sławek M50 pol Kraków nie
Broszkiewicz Ania K40 pol Bębło nie
Brózda-Łężniak Patrycja K30 Anami Style& English Academy pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Brusik Dawid M30 Byle dobiec :) pol Chocznia tak
Bryndza Barbara K20 pol Chocznia tak
Bryndza Sławomir M30 pol Wadowice tak
Bryś Sebastian M40 pol Bielsko- Biała nie
Brzozowska Patrycja K20 Życie Częstochowy Team pol Częstochowa nie
Bucka Aneta K40 Wataha Runners Alwernia / Z bieganiem mi do twarzy pol Alwernia nie
Bucki Wojciech M30 pol Kraków nie
Bulik Witold M40 Olimpijczyk Gilowice pol Gilowice nie
Bury Małgorzata K30 SWD FORMMA GYM pol Wadowice tak
Burzej Janusz M40 pol Andrychów tak
Bułka Paweł M30 pol Żywiec nie
Bydliński Marek M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Byrski Grzegorz M30 Ponar Team pol Wadowice tak
Byrtek Michał M20 pol Cisiec nie
Błaszczak Henryk M60 pol tychy nie
Chanek Robert M30 #AdamCzerwińskiTeam pol Dobczyce nie
Chaładyn Sławek M30 Z bieganiem mi do twarzy / Dąbrowski Team pol Trębaczew nie
Chmiel Dominika K20 Z bieganiem mi do twarzy pol Radocza tak
Cholewa Jan M60 pol Sucha Beskidzka nie
Chowaniec Józef M60 pol Las nie
Chrząszcz Mellisa K20 pol Kraków nie
CHRZĄSZCZ-RAUCH JOANNA K30 Galeria Cafe Wadowice pol WADOWICE tak
Chuchro Michał M40 Biegam Wspieram Motywuje BWM pol Oświęcim nie
Chudy Dawid M30 pol Przeciszów nie
Chylak Agnieszka K40 pol Hecznarowice nie
Cieciak Dominik M20 pol Wieprz tak
Ciepiela Michał M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Ciura Łukasz M20 pol Myszków nie
Ciura Karolina K20 pol Myszków nie
Ciuła Tomasz M30 Rebellion Of Free Runners pol Kraków nie
Curzydło Jakub M20 pol Wadowice tak
Curzydło Łukasz M20 pol Wadowice tak
Czarny Michał M30 pol Andrychów tak
Czerwiński Adam M30 Max-Fliz Ekspedycja pol Wieliczka nie
Czopek Gabriela K20 KGB pol Skawina nie
Czyż Robert M40 spirit team pol Kraków nie
Dąborowski Michał M30 Galeria cafe & Cała Naprzód pol Kraków nie
Dąbrowska Dominika K30 Galeria Cafe & Cała Naprzód pol KRAKÓW nie
de Abgaro Zachariasiewicz Olga K16 pol Klecza Górna tak
DEREŃ Anna K30 pol Andrychów tak
Dobisz Urszula K20 pol Kocmyrzów-Luborzyca nie
Domasik Przemysław M20 Broad Peak Team pol Wadowice tak
Domurat Zdzisław M50 Wataha Runners Alwernia pol Alwernia nie
Drabek Piotr M50 Leviatan Szerszeń Team pol Bielsko-Biała nie
Drabik Joanna K20 pol Wrocław nie
Drabik Izabela K20 pol Skarżysko Kościelne nie
Drobniak Katarzyna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Kraków nie
Droździkowski Piotr M20 pol Kraków nie
Drzyzgiewicz Przemysław M20 pol Kraków nie
Duda Kinga K16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Dudek Kinga K20 pol Oswiecim nie
Dudzic Robert M40 pol Kwaczała nie
Dudzik Zenon M50 pol KATOWICE nie
Dudzińska Katarzyna K20 pol Wadowice tak
Dulian Tadeusz M40 Deloitte Adventure Team pol Zielonki nie
Dzierżawski Łukasz M30 PGB SPORTOWA PACZKA pol Kraków nie
Ekiert Krzysztof M40 pol Andrychów tak
Elasri Abderrahim M30 mar BENSLIMANE nie
Fabian Katarzyna K30 pol Chorzów nie
Fabian Michał M30 pol Chorzów nie
Fałowska Sonia K16 KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA pol Andrychów tak
Filiciak Tomasz M50 pol Kraków nie
Firek Rafał M40 Lacho Team pol Kraków nie
Firek Dagmara K40 pol Kraków nie
Florek Michał M30 jw 2771 pol Kraków nie
Florkiewicz Sławomir M50 pol Sosnowiec nie
Florys Jakub M30 Morski Koń pol Ostrowiec Świętokrzyski nie
Florys Dominik M30 Morski Koń pol Ostrowiec Świętokrzyski nie
Franiek Łukasz M30 ROZBIEGANE DOBCZYCE pol Dobczyce nie
Fritz Sławomir M40 Publishing School Cycling team pol kraków nie
Gabryś Janusz M40 pol Zator nie
Gacek Krzysztof M20 Wyźrał TEAM pol Witanowice tak
Gacek Grzegorz M40 Pszczółka pol Jordanów nie
Galos Marcin M30 pol Czernichów nie
Gancarczyk Wiesław M50 parkrun Chrzanów pol Libiąż nie
Garzel Grzegorz M40 ITMBW KRAKÓW pol kraków nie
Gąsienica-Roj Tomasz M40 Klimatyzacja Zakpane pol Zakopane nie
Gąsienica-Roj Anna K40 TG SOKÓŁ ZAKOPANE pol Zakopane nie
Gąsowski Szymon M30 pol Bielsko-Biała nie
Gaweł Bogdan M60 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój pol Oświęcim-Zaborze nie
Gałka Tomek M30 pol Rudniki nie
Gil Grzegorz M20 Broad Peak Team pol Przeciszów nie
Glanowska Kamila K20 GLANOWSCY ACTIVE FAMILY pol Bielsko Biala nie
Glanowski Adrian M20 GLANOWSCY ACTIVE FAMILY pol Bielsko Biala nie
Golec Rafał M40 pol Pruszków nie
Gondko Krzysztof M40 pol Sułkowice tak
Gonska Łukasz M16 TIME TO RUN pol Łąka nie
Góra Klaudia K16 ZSS ZAGÓRNIK pol Zagórnik tak
Góra-Sabuda Joanna K30 Anami Style & English Academy pol Wadowice tak
Góralczyk Paweł M30 KS AZS AWF KRAKÓW pol Chocznia tak
Górka Sabina K30 SWD FORMMA GYM pol Witanowice tak
Gorzałek Joanna K20 pol Kraków nie
Gorzałka Mateusz M30 NGB Kłobuck pol Częstochowa nie
Gołąb Łukasz M30 Ponar Wadowice pol Zator nie
Grabiec Mariusz M30 Galicjanka pol Wadowice tak
Grabiec Marta K30 Metchem Team pol Wadowice tak
Graboń Jakub M20 JKCT pol Wadowice tak
Grabowski Jan M50 Skawina Biega pol Gołuchowice nie
Gradek Dariusz M40 pol Krakow nie
Gradzi Dariusz M30 Krakowska Izba Adwokacka pol Krakow nie
Gradzińska Agnieszka K20 pol Krakow nie
Grochal Rafał M40 pol Kraków nie
Gromek Michał M20 KM PSP BIELSKO BIAŁA pol Kocierz Moszczanicki nie
GROS ANNA K40 Skawina Biega pol Skawina nie
Grygiel Wojciech M40 pol Wadowice tak
Grzęba Marek M40 Galicjanka pol Wadowice tak
Grzegorzyca Marcin M30 pol Gierałtowice nie
Grzesiek Anna K20 pol Babica tak
Grzywacz Marcin M40 Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Gurdek Marcin M40 pol Wadowice tak
Gurdek Bartłomiej M20 Blokersi pol Chocznia tak
Gwiżdż Tomasz M40 Biegające Insekty pol Targanice tak
Głód Emanuel M20 UKS BIEGANIE STRYSZAWA pol Budzów nie
Głód Izabela K20 tastyrun.pl pol Wadowice tak
Głuc Jacek M20 SWD ForMMA Gym pol Tarnawa Dolna nie
Habrzyk Paweł M20 SWD ForMMA Gym pol Tomice tak
Habrzyk Krystian M20 pol Klecza Dolna tak
Handzlik Józef M60 BIEGAM BO LUBIĘ pol Wadowice tak
Haranek Piotr M16 pol Stronie tak
Haratyk Kamil M30 pol Hażlach nie
Haśkiewicz Kamil M30 pol Wadowice tak
Hoffman Marcel M30 pol Katowice nie
Horzela Błażej M20 Beta-Trans pol Radzionków nie
Hruby Paweł M30 Brak pol Wadowice tak
Huczek Krystian M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Hyla Filip M20 pol Kraków nie
Ibrom Mateusz M20 KajBiegniesz? pol Zabrze nie
Ignacak Mariusz M40 Drużyna Blondyna pol Jaworzno nie
Jabłoński Marek M40 Auuuuu pol Klecza Dolna tak
Jachimczyk Aleksandra K30 parkrun Chrzanów pol Chrzanów nie
Jagodzińska Magdalena K30 pol Wilkowice nie
Jakubowski Piotr M40 Lotom Bo Lubia pol Myslowice nie
Jamróz Dawid M30 Galeria Cafe&Cała Naprzód pol Wadowice tak
Jamróz Tomasz M20 SWD Formma Gym pol Wadowice tak
Janas Piotr M30 pol Kraków nie
Janik Bogdan M50 nowy Targ runners pol Nowy Targ nie
Janik Martyna K30 Dynafit deu München nie
Jankowska Wioletta K50 pol Katowice nie
Janus Artur M40 Z bieganiem mi do twarzy pol Warszawa nie
JASKIERNIA KRZYSZTOF M20 PONAR pol Brzeźnica tak
Jaskiernia Jarosław M20 Ponar pol Brzeźnica tak
Jastrzębski Dawid M20 SWD ForMMA Gym pol Wadowice tak
Jędrzejowski Krzysztof M20 pol Sułkowice nie
Jedynak -Wypych ANNA K30 zakochani-zabiegani pol LEWIN BRZESKI nie
Jerzycka Ewa K30 pol Wadowice tak
Job Mateusz M30 Nauka Biega pol Kraków nie
Jończyk Adrianna K20 pol Kraków nie
Jurzak Marcin M30 Galeria Cafe & Cała Naprzód pol Zawadka tak
Kądziołka Aneta K30 BKB Victoria Brzesko pol Jadowniki nie
Kajdas Łukasz M20 Harnaś Rudze pol Rudze nie
Kaletka Grzegorz M20 Broad Peak Team pol Wadowice tak
kamiński Andrzej M40 pol Tomice tak
Kamiński Jakub M20 pol Chocznia tak
Kania Adam M50 Mocni Pomocni pol Bieńkówka nie
Kapicki Jan M60 pol Mysłowice nie
Kapuśnik Tomasz M40 pol Czechowice-Dziedzice nie
Karas Bartłomiej M40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Karczmarz Damian M20 pol Kęty nie
Kardas Andrzej M40 WeeRide pol KRAKÓW nie
Kardasz Karolina K20 pol Wadowice tak
Kasperek Janusz M40 pol PISARZOWICE nie
Kasperkiewicz Krzysztof M30 pol Rzyki tak
Kasprzyk Jolanta K40 pol Bachowice tak
Kastelik Szymon M20 Olimpijczyk Gilowice pol Gilowice nie
KAWA JOANNA K40 Miraz Race Team pol Mysłowice nie
Kałamacka Justyna K30 Wataha Runners Alwernia / Z bieganiem mi do twarzy pol Brodła nie
Kempkiewicz Barbara K20 pol Szyce nie
Kiznar Tomasz M20 pol Rzyki tak
Klaczak Bogusław M40 pol Barwałd Średni tak
Klaczek Anna K40 pol Buczkowice nie
Klaja Krzysztof M30 pol Poręba Wielka nie
Kleszcz Karolina K20 pol Wadowice tak
Klimek- Karas Sylwia K40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice pol Czechowice-Dziedzice nie
Klimowski Bartłomiej M16 LKS Żarek Stronie pol Wadowice tak
Klink Roman M50 TKKF Leskowiec pol Dolny tak
Klinowski Mateusz M40 pol Wadowice tak
Knapczyk-Kania Gabriela K40 pol Bieńkòwka nie
Kobyłecki Mateusz M20 Barka Skarżysko pol Skarżysko-Kamienna nie
Kolasa Witold M40 Galicjanka pol Wadowice tak
Konarski Maciej M30 Z Bieganiem Mi Do Twarzy pol Podkowa Leśna nie
Konrad Tomasz M40 pol Stryszów tak
Korbut Mirosław M40 parkrun Chrzanów pol Libiąż nie
Korzeniowski Mateusz M20 pol Bielsko Biała nie
KOSTKA Sebastian M30 pol Mysłowice nie
Kostrz Kasia K30 pol Kraków nie
Kostrzewa Paweł M40 ITMBW KRAKÓW pol Kraków nie
Kotaś Tomasz M40 pol Wadowice tak
Kowal Dariusz M40 SAINT-GOBAIN SQUAD pol Olkusz nie
Kowalczyk Rafał M20 Saint Gobain SQUAD pol Klecza Dolna tak
Kowalski Mikołaj M30 pol Ornontowice nie
Koźmiński Józef M30 pol Kozy nie
Kożuch Agnieszka K40 Lecymy Durś pol Piekary ŚL nie
Kołek Renata K30 Galicjanka pol Wadowice tak
KOŁODZIEJ KAROL M30 AUUUUU pol WADOWICE tak
Kołodziejczyk Włodzimierz M40 pol Inwałd tak
Kołosiński Włodzimierz M50 pol Zwardoń nie
Krawiec Adam M20 pol Kozy nie
Krieger Andrzej M40 pol Oświęcim nie
król wojciech M20 Pro366 pol zakopane nie
Król Michał M20 twojtrener.info.pl pol Katowice nie
Kruczała Jakub M20 pol Oświęcim nie
Krupka Monika K20 pol 44-203 nie
Krupnik Marcin M30 Galicjanka pol Wadowice tak
Krywult Mirosław M50 JKS KOMOROWICE pol Bielsko-Biała nie
Krzemiński Michał M20 pol Kraków nie
Krzywańska Monika K40 pol GOŁACZEWY nie
Krzywonos Bartłomiej M30 pol Kraków nie
Książek Mateusz M20 pol Mucharz tak
Książek Gaweł M30 pol Oświęcim nie
Książek Katarzyna K40 Galicjanka pol Wadowice tak
Kubacka Monika K30 pol Zabrze nie
Kubarek Ewelina K30 pol SPYTKOWICE tak
KUBAREK Anna K30 pol Spytkowice tak
Kubasiak Maciej M20 Blokersi pol Wadowice tak
Kubasiak Jolanta K40 Anami Style& English Academy pol Chocznia tak
Kubiak Artur M40 pol Mysłowice nie
Kubic Tomasz M30 Drużyna Miszczów pol rudnik nie
Kubień Krzysztof M16 pol Andrychów tak
Kubiś Krzysztof M40 Forma Gym isl Reykjavik nie
Kuczera Andrzej M20 nld Beverwijk nie
Kukliński Jakub M30 IrunMaiden Team pol Kraków nie
Kulig Andrzej M40 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Kulig Gabriela K30 RoboKulka pol Wadowice tak
Kulpa Marek M30 4QM pol Międzyrzecze Górne nie
Kumięga Joanna K30 pol Mysłowice nie
Kunach Tomasz M20 G3P pol Kraków nie
Kupiec Tomasz M30 ROZBIEGANE DOBCZYCE pol Bieńkowice nie
Kurdziel Michał M30 TriWise pol Kraków nie
Kurek Katarzyna K30 pol Wadowice tak
Kurek Łukasz M30 pol Wadowice tak
KURTO GRZEGORZ M40 Kurto Team pol Bielsko-Biała nie
Kuś Marek M30 pol Skawina nie
Kuś Sylwia K40 Z bieganiem mi do twarzy pol Andrychów tak
Kutyła Adam M40 pol Wadowice tak
KUŁYNYCZ DARIUSZ M40 QŁYNYCZ TEAM pol NIEPOŁOMICE nie
Kytycia Olena K20 ukr Nikolaew nie
Kłaput Dorota K30 Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Wadowice tak
Lagiera Mateusz M40 SKAWINA BIEGA pol Skawina nie
LASEK TOMASZ M40 OpoleTeam pol OPOLE nie
Lasek Weronika K30 Galeria Cafe & Cała Naprzód pol Wadowice tak
Lasik Mateusz M30 pol Stryszawa nie
Laskowska Katarzyna K40 Inżynieria Biegania pol Gliwice nie
Lep Łukasz M30 pol Kraków nie
Leśniak Sylwia M20 pol Woźniki tak
Linard Piotr M40 pol Tarnów nie
Listwan Kasia K20 SWD ForMMA Gym pol Maków Podhalański nie
LOB ROBERT M40 pol Kraków nie
Luzarowska Jolanta K30 Anami Style& English Academy pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Machynia Michał M30 pol Kraków nie
Macięga Aleksandra K20 pol Wadowice tak
Magdij Krzysztof M40 megkursy.pl pol Nowy Targ nie
Magdij Kamila K40 megkursy.pl pol Nowy Targ nie
MAJEWSKI JAN M60 pol Dąbrowa Górnicza nie
Majka Tomasz M30 Tomasz Majka pol Kraków nie
MAJKRZAK MARIUSZ M40 MOCNI POMOCNI/POCANCEROWANI pol SUCHA BESKIDZKA nie
Mąka Adam M30 Leśnica AgroPower pol Krakow nie
MAKOWIEC ROBERT M40 LKS BURZYN pol Tuchów nie
Makowska Natalia K30 pol Kraków nie
Makowski Maciej M30 pol Kraków nie
Malarczyk Jerzy M40 pol Wieliczka nie
Malata Karolina K20 pol Chocznia tak
Malczyk Przemysław M16 pol Wadowice tak
Malik Paweł M20 pol Kraków nie
Malinowski Dawid M20 pol Wieliczka nie
Manda Bogdan M50 pol Andrychów tak
Maniura Adam M40 Szombierki Runners pol Bytom nie
Maniura Iwona K40 Szombierki Runners pol Bytom nie
Marek Paweł M20 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Markowski Artur M40 pol Andrychów tak
Matejko Michał M20 pol Wadowice tak
Matejko Karolina K16 ZSS ZAGÓRNIK pol Zagórnik tak
Matejski Paweł M30 pol Kraków nie
Mazur Krzysztof M20 pol Częstochowa nie
Małecka Beata K40 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Mędrysa Michał M20 pol Oświęcim nie
Metzler Władysław M50 pol Kraków nie
Miarka Łukasz M20 pol Wadowice tak
Michalik Adrian M30 L&M pol Libiąż nie
Michalski Janusz M20 pol Kraków nie
Mielec Andrzej M40 pol Mała Wieś nie
Mikołajek Barbara K20 pol Andrychów tak
Mikołajek Grzegorz M20 pol Sułkowice tak
Milewski Michał M20 Życie Częstochowy Team pol Częstochowa nie
Mirocha Bożena K30 FORMA GYM pol Mucharz tak
Miśkiewicz Bartosz M40 TriWise pol WIELICZKA nie
Miszczak Kornel M20 pol Klecza Dolna tak
Mlak Lucyna K30 pol Wadowice tak
MLAK MICHALINA K30 pol WADOWICE tak
Mlas Paulina K30 pol Lubenia nie
Moćko Jarosław M20 ANAMI STYLE & ENGLISH ACADEMY pol Wadowice tak
Mocny Łukasz M30 pol Olkusz nie
Moskała Paweł M40 Padon pol Wadowice tak
Moskała Sławomir M40 pol Stanisław Górny tak
Mrowiec Paweł M30 pol Bibice nie
Mrózek Rafał M30 pol Łękawica nie
Mrożek Zbigniew M50 Z bieganiem mi do twarzy pol Dąbrowa Górnicza nie
Mrugacz Sławomir M30 SWD FORMMA GYM pol Wadowice tak
Mruk Magdalena K30 Mruczki pol Kraków nie
Mularski Pawel M20 pol Zalas nie
Musiał Anna K30 ACTeam pol Kraków nie
Musiał Witold M40 ACTeam pol Kraków nie
Myć Jacek M40 Nauka Biega pol Kraków nie
Mynarska Ligia K40 Daleko jeszcze? pol Bielsko-Biała nie
Mynarski Sylwester M40 Daleko jeszcze? pol Bielsko-Biała nie
Myszka Rafał M20 pol Mszana Dolna nie
Mżyk Katarzyna K40 Endorfiny/Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Młocek Jarosław M40 pol Rzyki tak
Młynarski Bartosz M40 pol Kraków nie
Najbor Waldemar M40 pol Andrychów tak
Nizio-Mąsior Joanna K50 pol Wadowice tak
Noga Angelika K20 pol Kozy nie
Nogala Kamil M30 Ponar pol WAdowice tak
Nosal Patryk M20 pol Zembrzyce nie
Nowak Janusz M50 pol wadowice tak
Nowak Dawid M20 SWD ForMMA Gym pol Andrychów tak
Nowak Michał M30 pol Kraków nie
Nowak Mariusz M40 Rozbiegamy to Miasto Czechowic-Dziedzice pol Czechowice -Dziedzice nie
Noworyta Grzegorz M20 Don't give up pol Rudze nie
Nowotny Marian M60 pol Damienice nie
Nykiel Małgorzata K40 Miechowicka Grupa Biegowa pol Bytom nie
Oboza Dawid M20 pol Sułkowice tak
Ochman Łukasz M30 pol Wadowice tak
Ochman Stanisław M40 z bieganiem mi do twarzy pol Zembrzyce nie
okseniuk sergii M30 mk luchesk-lkb rudnik ukr luck nie
okseniuk oksana K30 mk luchesk-lkb rudnik ukr luck nie
Olejnik Kevin M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Oleś Rafał M20 pol Zembrzyce nie
Olszewski Łukasz M30 Irun4fun pol Będzin nie
Oramus Paweł M30 Skawina Biega pol Gołuchowice nie
Orawiec Ewelina K30 SWD ForMMA Gym pol STANISŁAW GÓRNY (WADOWICKI) tak
Ornecka Magdalena K40 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Ornecki Konrad M20 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Osiejewski Marcin M30 Scarabaeus Stercorarius! pol Wilkowice nie
Ostrowska Aleksandra K20 G3P pol Kraków nie
Ożóg ROBERT M30 Skawina Biega pol SKAWINA nie
Pabich Wojciech M20 Broad Peak Team pol Wadowice tak
Pabis Lesław M60 pol Bielsko Biała nie
Pabiś Marta K20 pol Andrychów tak
Pająk Bogumiła K30 pol Wadowice tak
Pająk Monika K40 pol Wadowice tak
Paleczny Marcin M30 FORMA GYM pol Sucha Beskidzka nie
Palimąka Maciej M40 pol Kraków nie
Pamuła Wojciech M40 DREAM TEAM pol Kraków nie
Papierski Leszek M40 Ambasador Festiwalu Biegowego pol Spytkowice tak
Parkitna Gabriela K20 pol Konieczki nie
Pasternak Justyna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Łomianki nie
Paździora Mariusz M40 wadowickie nordic walking pol Wadowice tak
Pałosz Anna K40 pol Wieprz tak
Pęgiel Marcin M30 pol Olkusz nie
Pernal Matylda K40 pol Kraków nie
Piątek Dawid M20 pol Andrychów tak
Piątek Elżbieta K30 pol Kraków nie
Pietras Mateusz M30 Lajcik Team pol Śledziejowice nie
Pietrasz Adrian M30 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Pietrzyk Wojciech M40 Lacho Team pol Kraków nie
Piórek Aleksandra K20 pol Wadowice tak
Piszczek Wojciech M30 HOPE-BIELSKO pol Cieszyn nie
Plata Konrad M16 pol Rudze nie
Pociecha Tomasz M30 www.radekkleczek.pl pol Kryg nie
Podlasek Klaudiusz M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Podlasin-Jurzak Joanna K30 pol Zawadka tak
Polak Bartłomiej M30 pol Mucharz tak
Polak Ryszard M20 pol Kraków nie
Polak Grzegorz M40 Endorfiny/Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Polaszek Kamil M20 Broad Peak Outdoor pol Wadowice tak
Ponikiewska Małgorzata K30 pol Pewel Mała nie
Ponikiewski Karol M16 DKS Stryszawa pol Stryszawa nie
Porębska Wioletta K40 SalaTeam pol Marcówka nie
Porębski Jarosław M20 pol Marcówka nie
Postolski Paweł M40 pol Zabrze nie
Potempa Jonasz M20 4Move Team pol Andrychów tak
Potoczny Mirosław M40 TRAIL RUNNERS JAWORZNO/Z BIEGANIEM MI DO TWARZY pol Jaworzno nie
PRADEL Grzegorz M50 JW4686 pol Kraków nie
Pronobis Marek M30 BWM Team pol Bystra nie
Przebinda Bogdan M50 Runonline.pl Team pol Czenichów nie
Przebinda Renata K40 Runonline.pl Team pol Czernichów nie
Przejczowski Rafał M30 SPYTAKTIV pol Spytkowice tak
Przystał Radosław M30 Wyźrał TEAM pol Witanowice tak
PUDA KRZYSZTOF M40 pol jeleśnia nie
Pyc Dagmara K20 pol Warszawa nie
Pyka Piotr M40 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Pyka Kinga K20 pol Maków Podhalański nie
Płonka Barbara K50 pol Kęty nie
Płonka Paweł M50 Stajnia Komarów pol Nowa Wieś nie
Rajda Janusz M50 Ponar Wadowice pol Wadowice tak
Rams Tadeusz M50 pol Wolbrom nie
RAUCH ŁUKASZ M40 Galeria Cafe Wadowice pol Paszkówka tak
Róg Marek M40 Z bieganiem mi do twarzy pol Łomianki nie
Rogóż Monika K20 pol Kraków nie
Rokowska Anna K30 pol Wadowice tak
Rosenfeld Kinga K30 pol Inwałd tak
Różak Stanisław M50 pol Wołowice nie
Rozmus-Orczyk Anna K50 Kozy biegają, a nie skaczą! pol Kozy nie
Różyczka Klaudia K30 z bieganiem mi do twarzy pol Serwitut nie
rybak sergii M30 lkb rudnik ukr vinnitsya nie
Ryłko Agnieszka K30 pol Kraków nie
Ryłko Konrad M20 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Ryłko Marek M30 GALICJANKA pol Wadowice tak
Sadłoń Natalia K16 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Sajdak Dawid M20 SWD ForMMA Gym pol Andrychów tak
Sala-Tlałka Magdalena K20 Sala team pol Marcówka nie
Salawa Judyta K30 pol Bieńkówka nie
Sarapata Katarzyna K20 Anami Style& English Academy pol Kalwaria zebrzydowska tak
SAŁATA Marcin M30 pol Hecznarowice nie
Ściera Sebastian M20 Ponar Wadowice pol Bachowice/ Spytkowice tak
Serwaczak Joanna K20 KajBiegniesz? pol Zabrze nie
Sieniawska Janina K60 pol Kędzierzyn-Koźle nie
Skawski Szymon M30 pol Kęty nie
Skrzeczek Mariusz M20 pol Myślenice nie
Skrzypek Marcin M30 pol Kraków nie
Skupień Tomasz M30 Anami Style& English Academy pol Skawinki nie
Ślęzak Sylwia M20 pol Częstochowa nie
Śliwiok Paweł M50 4MOVE TEAM pol Katowice nie
Ślusarczyk Ewa K30 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Smaga Grzegorz M20 pol Krzeszowice nie
Sobczak Radek M30 Gascontrol pol Jankowice nie
SOBIERAJ MICHAŁ M30 BIEGNĘ DLA MAJECZKI I FILIPKA SOBIERAJ pol Skrajnica nie
Soboń Aleksander M30 Dać Szansę pol Wadowice tak
Socha Marian M60 pol Bielsko-Biała nie
Socha Robert M40 pol Bielsko-Biała nie
Sokołowski Sławomir M40 pol Kęty nie
Sordyl Paweł M30 pol Wadowice tak
Sosna Kazimierz M50 pol Bieruń nie
Śpiewak Marek M30 pol Buczkowice nie
Śpiewak Agnieszka K30 pol Buczkowice nie
Stachowski Damian M30 pol Stryszawa nie
Stachurski Mateusz M30 pol Bielsko-Biała nie
Stanek Kamil M20 Brak pol Wadowice tak
Stanek Katarzyna K20 SWD Formma Gym pol Wadowice tak
Starzyk Bożena K50 pol Olkusz nie
Starzyk Jacek M60 pol Olkusz nie
Stasik Szczepan M30 pol Boronice nie
Steczek Magda K20 pol Sucha Beskidzka nie
Stefańska Małgorzata K20 Barka Skarżysko pol Skarżysko-Kościelne nie
Stefański Zbigniew M40 Hebel pol Libiąż nie
Stelmaszczyk Bartlomiej M40 Scout Team pol Częstochowa nie
Stępniewska-Włoch Sandra K20 Z bieganiem mi do twarzy pol Wieliczka nie
Stokłosa Marcin M40 SWD Formma Gym pol Andrychów tak
Stokłosa Artur M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Stokłosa Mariusz M40 pol Wieprz tak
stolarski Sławomir M40 pol Kraków nie
Strojny Andrzej M50 pol Chełm Śląski nie
Strzałka Katarzyna K20 pol Olkusz nie
Stuglik Anna K20 pol Woźniki tak
Stuglik Aneta K30 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Suchan Andrzej M30 Z bieganiem mi do twarzy/Endorfiny Wadowice pol Wadowice tak
Suchoń Karol M30 pol Kraków nie
Suski Daniel M30 Anami Style& English Academy pol Wadowice tak
Suwaj Aneta K30 pol Jastrzębie Zdrój nie
Sułkowski Wojciech M40 pol Limanowa nie
Sułkowski Rafał M16 pol Limanowa nie
Szafarczyk Kinga K20 pol Ochaby Małe nie
Szafarczyk Eugenia K50 runSZ-Team pol Ochaby Małe nie
Szaporów Łukasz M30 SRTG Proszowice pol Proszowice nie
Szczerbak Andrzej M30 pol Kraków nie
Szczurek Grzesiek M20 pol Mucharz tak
Szczygieł Agnieszka K40 Anami Style & English Academy pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Szczygieł Jarek M30 Anami Style& English Academy pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Szelest Barbara K40 Mysłowicki Klub Biegacza No.I pol Mysłowice nie
Szewc Sebastian M30 pol Wadowice tak
Szewczyk Dawid M20 Leśnica AgroPower pol Leśnica nie
Szklana Anita K20 pol Wieprzec nie
Szkudlarek Artur M30 pol Andrychów tak
Szlosarczyk Krzysztof M20 Z Bieganiem Mi Do Twarzy pol Myślenice nie
Szpak Gabriela K16 pol Sidzina nie
Szpak Lucyna K30 pol Sidzina nie
Szwed Anna K30 Miechowicka grupa biegowa pol Bytom nie
Szymański Filip M20 pol Tychy nie
Szymeczko Jolanta K40 pol Zaborze nie
Szymik Bartosz M30 pol Andrychów tak
Szymik-Kudłacik Renata K30 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Talaga Jacek M30 Galeria Cafe team pol Tomice tak
Talaga Rafał M40 Galeria Cafe / Cała Naprzód Team pol Wadowice tak
Tarabasz Przemysław M40 pol Wadowice tak
Targosz Agnieszka K30 pol Grojec nie
Targosz Robert M30 Kraków Airport Running Team pol Grojec nie
Toczek Przemysław M30 oknOBram pol Brzeg nie
Tokarz Kamil M16 HOPE-BIELSKO pol Bielsko-Biała nie
Trojanowski Tomasz M30 pol Ornontowice nie
Trzaska Zbigniew M20 pol Inwałd tak
Turek Paweł M20 JKCT pol Wadowice tak
Turek Adam M50 Turbo Tata pol Wadowice tak
Uliasz Bartłomiej M20 pol Skawina nie
Urbaniec Andrzej M60 niezrzeszony pol Sucha Beskidzka nie
Urbanowicz Michał M30 pol Kraków nie
Urgacz Piotr M30 pol Zakliczyn k. Myślenic nie
Vallejo Eduardo M30 JacekBiega Running Team esp Kraków nie
Walczak Maciej M20 pol Świebodzin nie
Wanat Marta K20 pol Frydrychowice tak
Warunek Krzysztof M30 pol Kraków nie
Waszkiewicz Piotr M20 #waszeksamteam pol Kalwaria tak
Wawro Arnold M30 Z bieganiem Mi do Twarzy pol Wadowice tak
Wider Patrycja K20 pol Chocznia tak
Wiekierak Sabina K20 pol Kraków nie
Wierzbanowski Jakub M20 AZS AWF Kraków Masters pol Kraków nie
Winiarczyk-Jadach Beata K40 bwj finanse pol Kraków nie
Witka Roman M40 Wataha Runners Alwernia pol Alwernia nie
Witkowski Maciej M20 Nowa Huta Team pol Kraków nie
Wnęk Aneta K40 pol Andrychów tak
Wójcik Anna K16 pol Chocznia tak
Wójcik Adam M20 Husaria Race Team pol Chocznia tak
Wójcik Aleksander M30 TriWise pol KRaków nie
Wójcik Zbigniew M20 pol Oświęcim nie
Wójcik Tomasz M30 pol Rudze nie
Wójcik Jacej M40 Szombierki Runners pol Bytom nie
Wójcik-Żmuda Joanna K30 Spytaktiv pol Spytkowice tak
Worecka Małgorzata K30 Biegam bo Paweł mi kazał pol Wadowice tak
Woźniak Tomasz Allprints pol Proszezmienic nie
Woźniak Barbara K60 pol Zagórze nie
Woźniak-Cieślar Joanna K40 pol Wieprz tak
Woźnicki Adam M40 Galicjanka pol Wadowice tak
Wołowik Dominik M30 HRmax Żory pol Żory nie
WROŃSKA MARTA K30 pol KRAKÓW nie
Wrzesniewska Małgorzata K30 pol Łodź nie
Wypych Tomasz M40 Karkonosz running team pol Brzeg nie
Wysocki Mariusz M40 Lecymy Durś pol Piekary ŚL nie
Wyżga Wojciech M50 pol Kraków nie
Włoch Mariusz M30 Biegam Za Tych Co Nie Mogą pol Wieliczka nie
Włoch Andrzej M20 kb mosir Jaztrzębie-Zdrój pol Marklowice Górne nie
Włodarczyk Patrycja K30 JKLA Jawor pol Jaworzno nie
Włodarski Marcin M30 MZN pol Mikołów nie
YURCHUK Oksana K30 ukr Ivano-Frankivsk nie
Zadora Krzysztof M16 pol Stryszów tak
Zadora Dorota K40 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Zadora Patrycja K20 JKCT pol Wadowice tak
ZADORA IWONA K20 Blokersi pol JASZCZUROWA tak
Zadora Dorota K40 Z bieganiem mi do twarzy pol Tomice tak
Zadora Izabela K20 Blokersi pol Chocznia tak
Zając Anna K30 pol Skawina nie
Zapalski Dawid M16 pol Stronie tak
Zarębska Aneta K30 pol Kraków nie
Zawadzki Maciej M30 G3P pol Kraków nie
Załucka Paulina K20 KM SPORT PRO TEAM pol Gdańsk nie
Zborowski Radek M30 pol Kraków nie
Zdun Konrad M20 TriWise pol Kalisz nie
ZEMŁA MICHAŁ M30 pol WADOWICE tak
Zięba Kamila K20 Broad Peak Team pol Wadowice tak
Zięba Jacek M50 Broad Peak Team pol Wadowice tak
Zielińska Joanna M30 pol Wadowice tak
Żmigrodzki Ryszard M60 pol Słomniki nie
Żmija Jola K30 Mocni Pomocni pol Zembrzyce nie
Żmuda Krzysztof M40 Spytaktiv pol Spytkowice tak
Zmysłowska Magdalena K30 L&M pol Wadowice tak
Znaj Ewa M40 Pobiedr Paszkówka pol Paszkówka tak
Znaj Artur M40 Pobiedr Paszkówka pol Paszkówka tak
ZOCŁOŃSKA ANNA K40 - pol MYSŁOWICE nie
Zontek Mateusz M30 pol Bielsko Biała nie
Zubiel Jarosław M40 pol Mielec nie
Łaski Mateusz M20 pol Lanckorona tak
Łata Ewelina K30 Endorfiny pol Woźniki tak
Ławreszuk Łukasz M20 Ing Tech Poland pol Kraków nie
ŁAZORKO PIOTR M40 pol ZAKRZÓW tak
ŁAZORKO EMILIA K16 pol ZAKRZÓW tak
Łężniak Anna K30 Anami Style& English Academy pol Kalwaria Zebrzydowska tak
ŁĘŻNIAK JAROSŁAW M30 WhitePower pol CHOCZNIA tak
Łężniak Zbigniew M30 pol Włosań nie
Łój-Konieczna Edyta K30 SRTG Proszowice pol Proszowice nie
Łukasik Grzegorz M50 pol Mucharz tak
Łyczak Jolanta K50 pol Sosnowiec nie
Łysoń Wojciech M30 pol Proszezmienic nie
Łysoń Joanna K30 pol Proszezmienic tak
Sponsorzy główni
Sponsorzy
Partnerzy
Patroni medialni

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)